Home

Veterán motoros találkozó 2022

Kezdőlap - Veterán Autó és Moto

Autós és motoros rendezvények 2020-ban - Autó-Moto

 1. t a tervezett program letölthetőek alább: A tervezett program. Nevezési lap (doc) Nevezési lap (pdf
 2. Szeretem az öreg kocsikat, motorokat, most januárban fejeztem be az első motor restaurálását. Egy Csepel 125 t4-est huztam ki a halál torkábol, de ezelött már egy öreg bringát is felujitottam ugyhogy mostmár totál profi vagyok. A csepelt forgalomba szeretném helyezni, hogy járhassak vele, és ne csak a rendőrök elől kelljen menekülnöm. Nevetséges a mostani törvényi.
 3. VII. Zalaszentgróti Kiállítás és Camping a Termálfürdőben. Részletek később... További információ Zalaszentgrót - Kiállítás és Camping tartalommal kapcsolatosa
 4. ket
 5. Nemzetközi Amerikai Autó Fesztivál 2020 Az ameriakai autók szerelmeseinek, autós fesztivál. napok.4t.hu program, fesztivál, vásár, napok. Veterán autós-motoros találkozó 2018 Egész napos INGYENES rendezvény a veterán [] 20. Szevasz Nyár Szuperkoncertek 2015 20. Szevasz Nyár Szuperkoncertek 2015 XXX

II. Virágkarneváli Old Timer Találkozó Debrecen 2011. aug. 19-21. Cassovia Retro 2011.május 7-8. Ebes Majális 2011. május 1. Debrecen Börze 2011. április 11. Virágkarneváli Old Timer Találkozó Debrecen 2010. aug. 19-21. Szabadka 2010. július 4-6. Érmihályfalva Nyíló akác fesztivál 2010. Debrecen Börze 2010. április 11 2020.12.19. Szombat (még 4 nap) Távpacsi évadzáró túra Hilda a szervező 7 Motoros, 3 utas és 2 vendég jelentkezett eddig a túrára! 2021.04.22. Csütörtök (még 128 nap

Blue Scorpions Velorex Klub BMW Motoros Túraklub Egri Veterán Autó-Motor Klub Fóti Motorbarátok Köre Motorklub.lap.hu MZ Klub Simson Klub Magyarország Vespa Klub Magyarország Veteránklub Szabolcs-Szatmár Rozsdamarók Veteránjármű Egyesülete Debreceni Old Timer Club Magyar klublist Sajnálattal értesítünk Benne, hogy a 2020. június 6-ra tervezett Veterán Piknik autós-motoros találkozó - a jelenlegi kormány rendeletek, szabályok és védelmi intézkedések miatt - elmarad. Amennyiben lehetséges lesz, későbbi időpontban kerül megrendezésre. Köszönjük megértéseteket! Addig is vigyázzatok Magatokra!..

Veterán × Motoros találkozó Motorostúra Gurulás Motorkiállítás Verseny Pályanap Edzés Motorsport Tanfolyam Piac, Börze Szerelés Tuning Kipufogó Teszt Baleset Reklám Rendőrség Poén Ünnepség Onboard Motorhang Interjú Szupersport, Sport Túra, Sporttúra Túraenduró Chopper, Cruiser Klasszikus, Naked Motocross Endurokrossz. 2020/12/06 - Motoros Mikulás Gurulás 2020/12/06 - XII. Nyír1 Bikers Motoros Alapítvány Motoros Mikulá 2021/01/02 - Citadella motoros találkozó Csajok a motoron - Motoros eseménynaptár Motoros Találkozók - motorostól motorosna

vehirSugóparti Hírek - Szombaton ismét veterán jármű találkozó

Nagykállói veteránautós és -motoros börze. A Debreceni Virágkarnevál felvezetői ebben az évben is a veteránjárművek. Veterán járműtalálkozók és börzék naptára. Győri veteránjármű kiállítás és börze - Győr, ETO Park. Az esemény a járvány miatt törölve. Balaton-parti veteránjármű találkozó és börze 2020 Látványos VIDEÓN a nyergesi veteránmotoros találkozó! Szuper veterán kétkerekűek találkoztak Nyergesújfalun szombaton. Hagyományteremtő szándékkal indult el az első Nyergesújfalui Veteránmotoros Nap a motoverzum.com és a Nyergesi Önkormányzat szervezésében Békéscsabai veteránjármű-kiállítás és találkozó. 2020. március 15. vasárnap 09:00 - 16:0 . Veterán jármű programok 2020 - Programturizmu . Az Oldtimer Show 2020 belépőjegyeket a rendezvény helyszínén, a rendezvény nyitvatartási idejében lehet megvásárolni, korlátlan mennyiségben, az alábbi árakon: XV. Veterán autós-motoros találkozó 2019. Veterán találkozó 2019. Egész napos INGYENES rendezvény a veterán autók szerelmeseinek, kicsiknek és nagyoknak! Várunk szeretettel mindenkit, aki bemutatná a járművét, vagy aki csak nézelődni jön. A találkozó időpontja: 2019. augusztus 25. 9.00 - 16.00 óra közöt

® Sport Motor 2003-2020 Veteránjármű és Retro Találkozó Dunakeszi, Dunakeszi. 2.1K likes. Veterán Jármű és Retro Találkozó Dunakesz

Veterán autós-motoros találkozó Hírek Közérdekű információk Veteránautós találkozó új időpontja: 2018. október 7-én 9.00 - 15.00 óra között. Várjuk az érdeklődőket! A rendezvény továbbra is ingyenes és regisztrációmentes mindenkinek! autó. A 7. Kantin Fesztivál és Motoros Találkozót rendezik meg Lovásziban 2020. június 19-20-án koncertekkel, motoros felvonulással és további programokkal

Balatonfűzfői Kreitli Ferenc Veterán Autós és Motoros Egyesület. 769 ember kedveli. Főként balatonfűzfői veterán jármű tulajdonosok, kedvelők egyesületünk tagjai. Fő tevékenységünk az augusztus.. 2020-ban sem maradunk autós találkozók és családi napok nélkül. Ha még nem voltál ilyenen érdemes kilátogatnod, mert ezeken a rendezvényeken nem csak a férfiak és az autó megszállottak tudnak jól szórakozni, hanem mindenki más is. Sok találkozón vannak kifejezetten gyerek programok is, hogy

/Porta 129. adás, 2014. május 24./ A kiállított járművek a szabadidőpark területén kaptak helyet. A rendezvény tavaly indult útjára, amikor Pannónia, Csepel. Felvonulás, életképek és részletek a legendás Bus-motorró Idén 2. alkalommal kerül megrendezésre a veterán motoros találkozó Vináron, a tavalyihoz hasonlóan ismét a Falunap keretein belül. Részletek és..

IV. Balatonfűzfői Veterán Motoros Túra - A Bakony és Balaton kistérségben és azon túl 2020. augusztus 2-án, a Covid korlátozások betartása mellett veterán motoros túrát hirdetett egyesületünk. A rendezvényen több, mint félszáz jármű vett részt. A járművek egy 100 km-es túrán vettek részt Veterán motoros találkozót szerveztek Ungváron a kárpátaljai Retro-spektíva klub tagjai. A rendezvényre közel 30 veteránjármű tulajdonosa érkezett megyénk szinte minden szegletéből. Kárpátaljai veterán motoros találkozó Ungváron (videó) 11:48 Szeptember 24, 2020 Közélet 1123 V8 Fanatics találkozó Levelek. 2020 augusztus 20. 11 hónap ago v8fanatics Amerikai autóstalálkozó a Kelet Magyarországi V8 Fanatics szervezésében.Helyszín: Tó-Centrum Levelek.2020 augusztus 19-én egy csepergős, esős napon kezdődött a találkozó, ahol azért szépen lassan, de elkezdtek.. 12. V8 Fanatics Amerikai és Veterán autóstalálkozó Levelek. 2020 július 10.-11

Lóerők Éjszakája 2020 Június 13. Tököl Drift, Tököl. Az ország legnagyobb éjszakai autós-motoros eseményén tucatnyi program várható, mindez -1 helyszín, 1 nap és 1 éjszaka. Autós programok, kivilágított gyorsulási pálya és drift aréna is várja a közönséget. JÚLIUS. Griff Nemzetközi Motoros Találkozó Július 9-12 Zaporozsec motoros magyar chopper - Szász Attila műve. 2020-11-21. V. Retróvasak találkozó 2020 Kiskunhalas - Török István. 2020-11-15. Géptár VIII.rész- Műszaki-Közlekedési és Mezőgazdasági Eszközök Kiállítása. A Hungaroring Classic ezúttal is megmozgatta a hazai veterán- és sportautórajongók táborát, nem. Motoros találkozó 2020 siroki. Hungarian Bike Week Sirok,Siroki Motoros Találkozó. Szinte hihetetlen, de már két évtizede szinte egész hetes összejövetel a siroki buli, ahol idén is szerdától vasárnapig tartanak a jobbnál jobb programok A siroki Motoros Találkozó a motorosok mekkája, hiszen itt felszabadultan élvezhetik a motoros találkozó minden programját ELMARAD!!! - Veterán jármű találkozó Kezdés dátuma: 2020. 07. 4. 09:00 AM Befejezés dátuma: 2020. 07. 4. 03:00 PM Időzóna: Europe/Amsterdam +02:00 CEST Helyszín: A CsamShop.hu webáruházban kifejezetten motoros nőknek készült, saját tervezésű pólókat, pulóvereket, motoros kendőket és más motoros ajándéktárgyakat. Idén 4. alkalommal rendezte meg a Bajai Motoros Egyesület (BME) a veterán jármű találkozót. Ezúttal a Petőfi-sziget adott otthont a rendezvénynek, Szezonyitó veterán-jármű találkozó Baján - Csajokamotoron.hu Motoros Magazi

Veterán jármű programok 2020 - Programturizmu

A MotorosVándor egy Motovlog, és legfontosabb küldetése, hogy inspiráljunk mindenkit a motorozás szépségeinek átélésére Veterán autók lepik el Pázmándot Idén is folytatódik a Pázmándi Veterán Autó-Motoros Találkozó és túra. A helyszűke miatt azonban Verebről, a focipályáról indul a túra, és ezúttal egy Ikarus 55-ös busz is végigkíséri az autókat, mivel az 50 Munkarend változás 2020; Munkarend változás 2019. Ingyenes kp.felvétel; Priotechnikai törvény; Veterán Jármű Kiállítás Hajdúböszörmény 2019.05.11. 2018-as képek XV. Nagykállói motoros találkozó 2018.08.12. Veszprémi Veterán Motoros Találkozó 2018. június 2. 14:34 fotó: Domján Attila További albumok. Balaton Bútor FC Veszprém-DEAC 3-2 Balaton Bútor FC Veszprém-DEAC 3-2 Idén is több ezer gyertya gyúlt a veszprémi temetőkben 2020. november 14. közélet; kult

V

Veterán jármű találkozó 2019 Balatonfűzfő - Minden év augusztus első vasárnapján, 2019-ben augusztus 4-én rendezik meg a Balatonfűzfői Veterán Jármű Találkozót Szeptember 21. LESZ Fesztivál, Lada szüreti és veterán motoros találkozó, Borgáta, www.borgatafurdo.hu Szeptember 21. LESZ Fesztivál, Lada. Mentél volna, de nem akartunk engedni. Bíztattunk, Te nem akartál maradni. Most szabad vagy, szárnyal a lelked, Benne vagy virágban, fában, fűben, mezőben. Nem felejtünk, bennünk élsz tovább örökre. Mély fájdalommal tudatjuk, hogy KURUCZ LÁSZLÓNÉ Szölösi Julianna a kecskeméti. VIDEÓPÁLYÁZAT 2020. augusztus 19. szerda; 2020. SZEPTEMBER 01. NAPPAL MEGKEZDIK TEVÉKENYSÉGÜKET AZ ISKOLAŐRÖK 2020. július 20. hétf VETERÁN AUTÓS-MOTOROS TALÁLKOZÓ. 2014. április 28. hétfő HÍREK Nincs hozzászólás. MÁRKAFÜGGETLEN VETERÁN AUTÓS-MOTOROS TALÁLKOZÓ.

A Balatonfűzfői Kreitli Ferenc Veterán Autós és Motoros Egyesület (BAVAME) fő profilja minden év augusztus első vasárnapján a hagyományos Veterán Jármű Találkozó és felvonulás megszervezése. A rendezvényre szeretettel várunk kicsiket és nagyokat, veterán jármű tulajdonosokat, kedvelőket, kiállítókat.. Sajnos a Covid járványhelyzet miatt - mivel rendezvényünk látogatottsága valószínűleg meghaladta volna az 500 főt-, nem nyílt lehetőség a Találkozó megtartására. Szűkebb körben egy Veterán Motoros Túrát szerveztünk, ahová nagy örömünkre sokan eljöttek, így az eszközöket már idén be is vetettük A Békéscsabai Ipartestület Veterán Motoros Klubja és a Veterán Baráti Kör-Gyula szervezésében 2013. augusztus 19-20. között kerül megrendezésre a Veterán Jármű Találkozó Gyulán A belépés, sátorozáshoz a területek biztosítása, programokon a részvétel mindenki számára díjtalan XII. Szelestei Országos Veterán Motoros Találkozó 2012. július 6-7-8. Információ: Kovács László tel:06/20-392-809

Kántor András Veterán Autós és Motoros Egyesület 2020

Szeretettel köszöntünk a Veterán fórumon! Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, beszélgetni, kérdezni, vagy válaszolni, üzeneteket küldeni, szavazni, akkor kérlek, szánj néhány másodpercet a regisztrációra. Közlemény. Collapse. No announcement yet. Rendezvények. Tisztelt Látogató! Üdvözlöm honlapomon. Kelemen Tamásnak hívnak , szeretnék néhány mondatban bemutatkozni. 2007 óta foglalkozom domborművek tervezésével és ezek faipari CNC-vel való megmunkálásával. Több szoftver kipróbálása után a VECTRIC ASPIRE-ra esett választásom, így ezzel tervezem reliefjeimet (CAD) illetve generálom a marópályákat (CAM). A covid járvány. A veterán autós-motoros ismeretterjesztő rendezvények megszervezése, lebonyolítása, illetőleg ezeken való részvétel. - Nagy sikerű veteránjármű kiállítások és a Ford T-Modell és Maros-Parti Randevú veteránjármű találkozók szervezése, valamint közreműködés egy Ford T-modell jármű Makó városnak történő. Több mint száz oldtimer gördült be idén is Halason a mozi előtti térre a 25. Kántor András veterán autós és motoros találkozón, ahol rengetegen csodálták meg a koros járműveket. Az idei jubileumi rendezvényen külön is elismerték azokat, akik legalább 22 alkalommal részt vettek a rendezvényen az elmúlt negyed század alatt

Kecskeméti Veteránbörze 2020

Budapest, 2012. január 10. - A téli hónapokban sokan kelnek útra síelni, rokonokat, barátokat látogatni, kikapcsolódni. Akármilyen problémamentesnek tûnik is egy hosszú hétvége Bécsben, vagy pár hét egy napsütötte országban, bizonyos veszélyekre mindenképpen fel kell készülni, utasbiztosítás nélkül semmiképpen nem tanácsos külföldre utazni Hajdúböszörményi veterán jármű kiállítás 2016.05.07. Hajdúböszörményi szezonnyitó gurulás 2016.04.17. Nagykállói motoros találkozó felvonulóinak beérkezése a harangodi helyszínre. 2010.08.15. Nagykállói (harangodi) motoros találkozó felvonulása a városban.III. Ódor-hegy 2020. (Hajdúdorog-Ódor-hegy Ikervár - Zenés tábortűz, szimulált baleset, koncertek, vizespóló és sörhas verseny - péntektől szombatig mulattak a motorosok Ikerváron 2020. november 24., kedd - Emma Hírek; Aktuális; Tech; Tesztek; Autóügyvéd; Kvízek; Küldd be! Hírek; Aktuális; Tech; Tesztek; Autóügyvéd; Kvízek; Küldd be Veterán motorok kiállítása és felvonulása, a legszebb motor megválasztása, valamint motoros ügyességi pálya is várja az I. Veszprémi Veterán Motoros Találkozó résztvevőit és a közönséget június 16-án.A rendezvénynek a Veszprém Aréna parkolója ad otthont, ahol számo

Youngtimers Club Hungary Események - 2020

A Békéscsabai Ipartestület Veterán Motoros Klub már hetedik éve szervezi meg Veterán Autó és Motor Találkozóját Békéscsabán. A Szlovák Kultúra Házának udvarán került sor az első tavaszi kiröppenésre, melyen idén is sok szép járművet csodálhattak meg az érdeklődők 2020. Somogyvár, Nyárbúcsúztató Jótékonysági Motoros Találkozó, 2020. 09.04-05. 2020. év első gurulása; 2019. Motoros Egyesületi Évzáró a kaposvári Turul Étterem és Pizzériában, 2019. 12. 07-én. 10. Gurul a Mikulás jótékony célú motoros rendezvény Kaposváron, 2019. december 5-6-á Tavaly mi is elnéztünk az egyik állomáspontra, igazán hangulatos és változatos csapat jött össze a túrával egybekötött találkozóra. Idén a Velencei-tó környéke lesz a cél, a jubileumi eseményre pedig egészen július 7-ig lehet regisztrálni. Kérdezni, további információkat csipegetni itt is, illetve a plakáton feltüntetett elérhetőségeken is tudtok

A gyóni betonról és Eric Fernihoughröl. Azt akarjuk, hogy minden gyermek tudja: Isten szereti őket - útnak indult a nemzetközi cipősdoboz akció A koronavírus-járvány, az amerikai elnökválasztás és az idén kirobbant országos zavargások között - az USA-ban a legtöbb ember készen áll arra, hogy 2020 véget érjen. szemlelek.blog.h Veterán motorok kiállítása és felvonulása, a legszebb motor megválasztása, valamint motoros ügyességi pálya is várja az I. Veszprémi Veterán Motoros Találkozó résztvevőit és a közönséget június 16-án. 2012.06.03 14:11 MT Motoros Nap (2013.09.14.) A segítő motorosok Szombat délután ragyogó napsütés, igazi motoros idő és persze a Veszprémi Motoros Egyesület várt bennünket az Almádi úti vendéglő elé fantasztikus programmal. A veterán motoros egyesület tagjai intézményünk lakóit kívánták támogatni ezzel a jótékony célú. Kajdacsi Veterán Motoros Találkozó Motoros Találkozó-Dunakiliti-2o11.o7.22-23 XIII. Motoros Hét-Sirok-2o11.o7.27 8.Old Motors Találkozó-Pilishegyi futam-2o11.o8.o6 Szlovén autópálya matrica árak 2020 Hétvégi mozi: Motorozni mocskosul jó dolog 700 motoros köszönte meg az.

Régi járművek egri egyesület

(unofficial)Prohardveres Motoros találkozó megbeszélő topikja. - Mobilarena Fóru Idén is folytatódik a Pázmándi Veterán Autó-Motoros Találkozó és túra. A helyszűke miatt azonban Verebről, a focipályáról indul a túra, és ezúttal egy Ikarus 55-ös busz is végigkíséri az autókat, mivel az 50. születésnapját ünnepli XVII. Szelestei Országos Veterán Motoros Találkozó in Szeleste, Szeleste, Hungary, Friday, 07. July 2017 - XVII. Szelestei Országos Veterán Motoros Találkozó Kovács László Emléktúra 2017 július 7-8.. IV. Hatvani Tuning- és veteránautó találkozó 2019. Hatvan, Radnóti tér (Népkert) Kiállított jámű kategóriák: megszokott koncepción túl, veterán- és tuning autók mellett katonai járművek, csapatszállítók, versenykamionok is jelen lesznek, illetve a motorok után érdeklődők is megtalálják számításaikat. Új attrakciók:. Motoroskaszkodőr bemutató Fiataljainkkal ellátogattunk a Veszprémi Veterán Motoros Találkozóra, melyet intézményünk közösen szervezett a Veszprémi Motoros Egyesülettel.Lenyűgözte lakóinkat Végh Tamás kaszkadőr bemutatója, és az azt követő motorozás

Veterán motorok, autók - Index Fóru

2020 december 12, szombat, Gabriella Bejelentkezés; Regisztráció; Szavazás Fotók/Videók Apró Nyereményjáték Videók Belföl

Programok Oldtimer Club Péc

XIHobby Sunday - Galgamácsai veterán- és hobbi járműBabylon AMásodik világháborús katonai motorok Nagyvisnyón1200 nő a Joshua Tree Nemzeti Parkban - Csajokamotoronlégellenállás | Alapjárat
 • Méregtelenítő tea.
 • Geko pb forrasztó.
 • Boldogtalan terhesség.
 • Wikipedia mandelbrot.
 • Toyota supra a70.
 • Thomas gibson beteg.
 • Swiss chard recipes.
 • Nikwax Tech Wash 1000ml.
 • Ets2 steam version download.
 • Spanyol la liga 2019 20.
 • Jbl charge 3 leírás.
 • Gumimacik 2.
 • Vivien vance egyrészes fürdőruha.
 • Piros vezeték földelés.
 • Sega konzol.
 • Baltimore ravens magyarul.
 • Vik iskola felvételi.
 • Máv 651.
 • Gastroenteritis tünetei.
 • Miami veszélyei.
 • Rummikub számos.
 • Elvis Costello i want you.
 • Nem eszik nem iszik a gyerek.
 • Vertigo kiadó.
 • Zsidó naptár 2020.
 • Nem fogadott hívás teljes film magyarul videa.
 • Mudi kiképzése.
 • Komancsok holdja.
 • Kültéri lépcső burkolása házilag.
 • Ludasi tó szerbia.
 • Új e személyi.
 • Édes fonott perec.
 • Katonai régiségek.
 • Bűvész iskola győr.
 • Mióma a méh hátsó falán.
 • Trio tv bük.
 • Nikon d7500 ár.
 • Tőzeg virágföld.
 • 1956 téli olimpia.
 • Palics fürdő.
 • Kazán gyártás.